SUPERLOGICS SL-LCD-12A-RTOUCH-1 OPERATOR INTERFACE PANEL
Aucto ID: AA253486
Premium Listing
24db28d2-ba57-4898-a2ad-b56511d4629c
Ended
sold
truck icon
Location: Prunedale, California, United States
Logistics:
Rigging:
Included
Loading:
Included
Shipping:
Buyer
Buy Now: Submit an offer or purchase immediately!
FAQs
Verified Seller: Monterey Mushrooms
Selling since 2024.
Product Description
-SCREEN SIZE (INCHES): 12" -TOUCH TYPE: 5-WIRE RESISTIVE -FRONT PANEL RATING: IP65 / NEMA4 -ASPECT RATIO: 4 : 3 -NATIVE DISPLAY RESOLUTION: 800 X 600 -BRIGHTNESS (NITS): 400 -PORTS: VGA PORT IN, DVI-I IN, HDMI IN
Core Specifications
Manufacturer: SUPERLOGICS
Model: SL-LCD-12A-RTOUCH-1
Serial Number / VIN: IPM1201P1311120705
measurement
Dimensions: 24 in L x 10 in W x 30 in H